نظرات (0) کلیک ها: 213

عبدالرضا هلالی) متولد 1360, اصالتا اهل خرمشهر و بزرگ شده تهران است, متاهل و دارای دو کودک, دیپلمه نقشه کشی ساختمان و دانشجوی انصرافی حقوق قضایی, در حال حاضر در تهران پارس سکونت میکند. در سن, 12 سالگی در هیئت الرضا قاری قرآن بود و در همان سنین با شرکت در مجالس حاج منصور ارضی تقریبا آداب مداحی را آموخت, تا قبل از سال 1379 تنها اهالی منطقه میدان خراسان تهران او را به عنوان مداحی جوان میشناختند , اما از سال 1382 با برپایی هیئت الرضا در مسجد جامع ابوذر نام او نیز به عنوان مداح سرشناس اضافه شد.

نظرات (0) کلیک ها: 1329

http://www.karballa.ir/images/images/newimages/5k/images336.jpg

معمولا شایعات زیادی پشت سر مداح ها است. اینکه درآمدشان از مداحی کردن آنقدرها هست که برای کسب درآمد نیازی به کاری غیر از مداحی ندارند. قضاوتی که نه می توان آن را تایید کرد و نه تکذیب. اگر برخی مداحان دریافت وجوه سنگین برای روضه خوانی و مداحی را رد نمی کنند در عوض نمونه های زیادی در سراسر کشور وجود داردند که به این کار عشق دارند و برایشان اصل نوکری مهم است به هر حال. مداح ها، جدای از وقتی که برای مجالس شان می گذارند، خارج از فضای حسینیه و هیئت، هر کدام برای خودشان کسب و کار دارند، کسب و کارهایی که در این گزارش به آنها پرداخته ایم.

نظرات (0) کلیک ها: 3597

 

 

مدت زیادی نیست که از وفات عارف بالله و سالک الی الله حضرت آیت الله خوشوقت می گذرد و دل ها هنوز در فراق او می سوزد، حاج عبد الرضا هلالی یکی از ذاکرین اهلبیت طی چند روز گذشته در یکی از جلسات خود یادی از این عالم ربانی کردند، که در ادامه تقدیم می گردد:


در قدیم سینه زنی شور خواندن خیلی عرف نبود و در بعضی جاها وقتی می خواندی می گفتند نخوان. یادم می آید در همان ایام خدمت آیت الله خوشوقت رفتم و محضر ایشان سینه زنی شور خواندم، در حال خواندن بودم که دیدم کسی از میان مجلس به طرفم می آید، گفتم حالا حتما مثل جاهای دیگر می خواهد بگوید شور نخوان، بعد دیدم می گوید که حاج آقای خوشوقت فرمودن که بیشتر بخوانید و ادامه دهید.
نظرات (0) کلیک ها: 1451

 

 

ماجرای نحوه ورود به دنیای مداحی و برخورد تند بزرگان مداحی، جوان جاهل مسلکی که در راه زیارت کربلا کشته شد، ورود آلات موسیقی به هیات های مذهبی، واکنش هیات های عزاداری به خانه نشینی رئیس جمهور از مهمترین محورهای گفتگوی مشروح مهر با عبدالرضا هلالی است.

خبرگزاری مهر- سرویس دین و اندیشه: در اواخر ماه صفر با یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین مداحان جوان کشور گفتگو کردیم. وقتی وارد خبرگزاری شد، با پوشش جدیدش همه را متعجب کرد، شال سیستانی و کلاه افغانی باعث شده بود تا هیچ نشانی از آن عبدالرضا هلالی جوان که بسیار شبیه به رزمندگان دفاع مقدس بود، نداشته باشد، شاید تنها ریش‌های بلند و پرحجمش از آن سالها به یادگار مانده است.

نظرات (0) کلیک ها: 1337

با عرض سلام و احترام و تشکر فراوان از فرصتی که در اختیار ما قرار داده‌اید.
سؤال: خواهشمند است برای شروع با معرفی خودتان بحث را آغاز نمائیم؟
پاسخ: بسم الله الرحمن الرحیم
یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین بظهور‌ الحجه.به همه دوستداران امیرالمومنین علی (ع)، سلام و عرض ارادت دارم. امیدوارم سؤالات شما خلاصه باشد و من هم خلاصه جواب بدهم تا انشاءالله در فرصت بعدی مفصلاً با هم صفائی داشته باشیم.


نظرات (0) کلیک ها: 3159

 

نامش را ( سید محمد جواد ) نهادند. *پدر سید محمد جواد میر حبیب ذاکر نام داشت که وی از مداحان با اخلاص شهرستان
خوی بود.*مادر وی که زنی مومنه واز سادات بود در همان دوران کودکی سید محمد جواد دارفانی را وداع گفت وسید محمد


جواد از دوران کودکی از مهر مادری بی نصیب بود .*وی تا پایان دوران تحصیلی متوسطه در خوی بود و مداحی که در ریشه
خاندان وی ریشه داشت را هم ادامه داد.*بعد از پایان تحصیلات برای کسب علوم حوزوی راهی قم شد و در مدرسه علمیه

نظرات (0) کلیک ها: 3112

– نام : مهدی ۲ – نام خانوادگی : سلحشور

۳ – تولد چه سالی هستید: در شناسنامه ۱۳۵۰

۴ – شغل : طلبه ۵ – تحصیلات کلاسیک : سیکل / حوزوی ، کفایه

۶ – هنر مورد علاقه : عکاسینظرات (0) کلیک ها: 3476

 پایگاه تخصصی امام حسین علیه السلام به طور اختصاصی به موضوعات مرتبط با امام سوم شیعیان، حضرت سید الشهدا علیه السلام می پردازد و معرفی جهانی آن حضرت و دفاع از مکتب ایشان را به عنوان هدف خود قرار داده است.

شبکه های اجتماعی

 

Template Design:Dima Group

با عضویت در کانال تلگرام سایت جهانی کربلا از آخرین مطالب باخبر شوید .عضویت در کانال تلگرام