نظرات (0) کلیک ها: 2491

 

مجموعه فصل عطش مصاحبه با حاج محمود کریمی به صورت صوتی برایتان آماده نمودیم که با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 3461

 

 

آموزش و تعلیم دستگاه  موسیقی  ترک ابو عطا به روش مداحی توسط مرحوم حاج محمود ایزدی با لینک مستقیم میتوانید از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 2599

 

آموزش و تعلیم دستگاه  موسیقی شهناز به روش مداحی توسط مرحوم حاج محمود ایزدی با لینک مستقیم میتوانید از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 2269

 

آموزش و تعلیم دستگاه  موسیقی همایون به روش مداحی توسط مرحوم حاج محمود ایزدی با لینک مستقیم میتوانید از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 2161

 

آموزش و تعلیم دستگاه  موسیقی افشاری به روش مداحی توسط مرحوم حاج محمود ایزدی با لینک مستقیم میتوانید از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 2106

 

 

آموزش و تعلیم دستگاه  موسیقی دشتی به روش مداحی توسط مرحوم حاج محمود ایزدی با لینک مستقیم میتوانید از سایت کربلا دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 3402

 

آموزش مداحي توسط برادران حاج اكبر و حامد كريمي همراه با نقش صدا در مداحي،آموزش اصول مداحي و سبك سازي با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 2819

 پایگاه تخصصی امام حسین علیه السلام به طور اختصاصی به موضوعات مرتبط با امام سوم شیعیان، حضرت سید الشهدا علیه السلام می پردازد و معرفی جهانی آن حضرت و دفاع از مکتب ایشان را به عنوان هدف خود قرار داده است.

شبکه های اجتماعی

 

Template Design:Dima Group

با عضویت در کانال تلگرام سایت جهانی کربلا از آخرین مطالب باخبر شوید .عضویت در کانال تلگرام