نظرات (0) کلیک ها: 3552

 

http://karballa.ir/images/images/karballa4/karimi8587.jpg

 

 

 

تنظیم دیجیتال روزای تار با نوای حاج محمود کریمی ویژه ایام فاطمیه با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 1890

 

مجموعه مداحی های محرم از  مرحوم حاج سید محمد کوثری رحمت الله علیه  در حسینیه جماران در محضر رهبر کبیر انقلاب (ره) با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 6379

 

 

دریافت گلچین بهترین مداحی ها ویزه شهادت امام علی (ع) و شبهای احیاء و قدر با نوای مداحان اهل بیت عصمت و طهارت با لینک مستقیم از سایت کربلا میتوانید دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 5895

 

 

 

 

 

گلچین بهترین مولودی خوانی و مدیحه سرایی به مناسبت میلاد امام حسین (ع)،حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد(ع) با نوای مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) [حاج محمود کریمی,حاج حسین سیب سرخی,کربلایی جواد مقدم,سید مهدی میردامادو........] با لینک مستقیم از سایت کربلا میتوانید دریافت کنید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 2482

دریافت فایل های آلبوم زیبا و شنیدنی  عربی و فارسی*عظما* با صدای الحاج باسم کربلایی با لینک مستقیم میتوانید از سایت کربلا دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 4540

 

 

 

 

 

آرشیو مولودی و مدیحه سرایی از با نوای مجید بنی فاطمه,حدادیان,طاهری,میرداماد و........ با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 2628

 

 

گلچین بهترین مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام حسین (ع)،حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد(ع) با نوای مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) با لینک مستقیم از سایت کربلا میتوانید دریافت کنید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 2972

 پایگاه تخصصی امام حسین علیه السلام به طور اختصاصی به موضوعات مرتبط با امام سوم شیعیان، حضرت سید الشهدا علیه السلام می پردازد و معرفی جهانی آن حضرت و دفاع از مکتب ایشان را به عنوان هدف خود قرار داده است.

شبکه های اجتماعی

 

Template Design:Dima Group

با عضویت در کانال تلگرام سایت جهانی کربلا از آخرین مطالب باخبر شوید .عضویت در کانال تلگرام