امروز پنج شنبه, 28 تیر 1397 - Thu 07 19 2018

منو

نرم افزار رایانه عاشورائیان

 

 

 

 

 

 

 

 

نرم افزار رایانه با نام عاشورائیان كه توسط سايت كربلا طراحي و ارائه شده است ویزه محرم این برنامه شرح کامل و جامع آنچه بر امام حسین(ع) و یاران آن حضرت در کربلا گذشت است را با لینک مستقیم از سایت کربلا میتوانید دریافت نمایید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 894

سفر مجازی به بین الحرمین

 

 

 

 

 

 

 

 


می خواهیم سری به بهشت بزنیم ؛ به محل رفت و آمد آسمانیان . به محلی که فاصله زمینی دو آسمانی است . اینجا بین الحرمین است . اگر جسم به پرواز در نمی آید ، دل پرواز می کند . اگرچه حضور واقعی میسر نیست اما می توان دیداری مجازی از بهشت داشت . تصاویر سه بعدی و پانورامای ۱۸۰ × ۳۶۰ درجه ما را بصورت مجازی به آنجا خواهد برد .
با دریافت این تصاویر می توانید خود را به طور کاملا واقعی در بین الحرمین احساس کنید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1418
ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1838

دانلود نرم افزار رایانه فروغ هدایت ویژه ولادت امام حسین (ع)

 

 

نرم افزار رایانه فروغ هدایت ازجمله امکانات این نرم افزار می توان : زندگینامه ، فضائل ، کرامات ، خطبه  و …. امام حسین (ع)  را شامل می شود.  که با لینک مستقیم میتوانید از سایت کربلا دریافت نمایید

 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1063

دانلود تقویم دسکتاپی شمیم یار 93

نرم افزار تقویم شمیم یار به عنوان اولین تقویم کاملاً مذهبی دسکتاپی در فضای مجازی ، توسط انجمن گفتگوی دینی وابسته به مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی با محتوایی جامع و مفید طراحی و چند سالي است که به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1923
ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1664

نرم افزار رایانه زندگانی امام حسین (ع) و اهل بیت ایشان

 

نرم افزار امام حسین علیه السلام  نرم افزار کلکسیون کاملی از زندگی امام حسین علیه السلام و اهل بیت ایشان می باشد که شما توسط این نرم افزار میتوانید شناخت بیشتری نسبت به امام حسین علیه السلام و اهل بیت ایشان داشته باشید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1548با عضویت در کانال تلگرام سایت جهانی کربلا از آخرین مطالب باخبر شوید .عضویت در کانال تلگرام