نظرات (0) کلیک ها: 334

 

گلچین مداحی ویژه محرم  با نوای کربلایی مجتبی آزاد پیما از با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 86

 

گلچین کلیپ تصویری ویزه محرم با نوای کربلایی مجتبی آزاد پیما با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 10636

 

 

گلچین مداحی ویژه محرم  با نوای کربلایی مجتبی آزاد پیما از با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 239

http://karballa.ir/images/images/karballa4/karballa.jpg

 

کلیپ تصویری زیبا به یاد نریمان مددی مژدهی با نوای کربلایی مجتبی آزاد پیما اجرا شده در هیئت عاشقان ثارالله شهرستان لنگرود با لینک مستقیم میتوانید از سایت کربلا دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 1217

 

http://karballa.ir/images/images/karballa3/dscf3436-003j.jpg

مجموعه مداحی محرم ۱۳۹۱  از شب اول تا شب دهم با نوای گرم کربلایی مجتبی آزاد پیما و کربلایی مهران ذاکری اجرا شده در هیئت عاشقان ثارالله شهرستان لنگرود با لینک مستقیم از سایت کربلا میتوانید دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 1395

مجموعه مداحی های زیبا و شنیدنی رمضان 1391 با نوای برادران کربلایی مجتبی آزاد پیما و کربلایی مهران ذاکری اجرا شده در هیئت عاشقان ثارالله شهرستان لنگرود با لینک مستقیم میتوانید از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 822

 

گلچین مداحی رمضان 1390 با نوای کربلایی مجتبی آزاد پیما اجرا شده در هیئت عاشقان ثارالله شهرستان لنگرود که میتوانید از پایگاه کربلا این مداحی ها را دریافت نمایید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 1033

 

 

مجموعه مداحی های فاطمیه ۱۳۹۱ هیئت عاشقان ثارالله شهرستان لنگرود بخش دوم با نوای کربلایی مجتبی آزاد پیما و کربلایی مهران ذاکری از پایگاه جامع کربلا میتوانید دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 831

 

مجموعه مداحی های فاطمیه 1391 هیئت عاشقان ثارالله شهرستان لنگرود با نوای کربلایی مجتبی آزاد پیما و کربلایی مهران ذاکری از پایگاه جامع کربلا میتوانید دریافت نمایید.

نظرات (0) کلیک ها: 762

 

مداحی محرم شبهای اول تا دهم ۱۳۹۰  با نوای کربلایی مجتبی آزاد پیما اجرا شده در هیئت عاشقان ثارالله شهرستان لنگرود با لینک مستقیم از سایت کربلا دریافت نمایید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 2285

 پایگاه تخصصی امام حسین علیه السلام به طور اختصاصی به موضوعات مرتبط با امام سوم شیعیان، حضرت سید الشهدا علیه السلام می پردازد و معرفی جهانی آن حضرت و دفاع از مکتب ایشان را به عنوان هدف خود قرار داده است.

شبکه های اجتماعی

 

Template Design:Dima Group

با عضویت در کانال تلگرام سایت جهانی کربلا از آخرین مطالب باخبر شوید .عضویت در کانال تلگرام